Abonements Tev palīdzēs ietaupīt naudu, ja reiz esi kļuvis nedaudz atkarīgs no SUP un no jautri pavadīta vakara, ar mērenu, taču efektīvu fizisko slodzi. Izvēlies sev piemērotus vakarus un tiekamies uz ūdens! ;)

SUP nodarbību abonements mēneša pirmdienām

Abonements
mēneša
pirmdienām

Ja pirmdienu vakari ir tie, kurus Tu vēlies pavadīt uz ūdens, tad šis būs īstais abonementa veids priekš Tevis. Visas mēneša pirmdienas gaidīsim Tevi ciemos!

Izvēlēties

SUP nodarbību abonements mēneša trešdienām

Abonements
mēneša
trešdienām

Ja tavi brīvie vakari ir trešdienās, pavadi tos uz ūdens! Šis būs īstais Baseina SUP akadēmijas abonementa veids priekš Tevis. Katru trešdienas vakaru, visu mēnesi, gaidīsim Tevi ciemos! 

Izvēlēties

SUP nodarbību abonoments trešdienām un pirmdienām

Abonements mēneša pirmdienām un trešdienām

Tu vienmēr gribi vēl. Nedaudz vairāk kā draugi, radinieki un darba kolēģi. Ar šo abonementu Tu varēsi ne tikai nākt pie mums biežāk, bet arī ietaupīt vēl vairāk.

Izvēlēties

SUP nodarbību abonements mēneša piektdienām

Abonements
mēneša

piektdienām

Tu nevēlies tērēt savu laiku braukājot darba dienu vakaros pie mums, taču Tu labprāt iekavēto atgūtu nedēļas nogalē? Izklausās, ka Tev lieliski derētu piektdienu 2h garie vakari! :)

Izvēlēties

SUP nodarbību abonements vienai nedēļai

Abonements
vienai
nedēļai

Esi gatavs mūs apciemot pirmdien, trešdien un arī piektdien? Ar prieku sagaidīsim, pamācīsim, nodzenāsim un iepriecināsim. Garantējam, ka šajā nedēļā Tu gulēsi saldi! 

Izvēlēties

SUP nodarbību abonements vienam mēnesim

Abonements
vienam
mēnesim

Gaidīsim Tevi pie mums ik nedēļu. Sāksim ar pirmdienu un beigsim ar piektdienu. Šis jau būs kā nopietns treniņš, pēc kura Tu jutīsi gan nogurumu, gan gandarījumu. Īsts vairumtirdzniecības piedāvājums! :)

Izvēlēties

0

 .