Baseina SUP akadēmija ir radīta, lai iemācītu ikvienam SUP airēšanu, pareizā un maksimāli drošā veidā. Mūsu pieredze un zināšanas būs vērtīgas gan tiem, kuri tikai sper pirmos soļus uz SUP dēļa, gan arī tiem kuri jau kādu laiku ir airējuši vai pat piedalījušies SUP sacensībās.

Baseina SUP akadēmijas vienas reizes apmeklējumi

Baseina SUP akadēmijas apmeklējumi

Baseina SUP akadēmijas apmeklējumi iespējami pirmdienu, trešdienu, piektdienu un sestdienu vakaros. Spied "izvēlēties" un rezervē vietu sev ērtākajā un saistošākajā no vakariem.

Izvēlēties

Baseina SUP akadēmijas abonementi

Baseina SUP akadēmijas abonementi

Baseina SUP akadēmijas abonementi ir izveidoti tiem, kuriem SUP, silts ūdens un fiziskās aktivitātes iepatikušās tik ļoti, ka gribas nākt biežāk. Abonements Tev ļaus ietaupīt! ;)

Izvēlēties

SUP akadēmijas meistarklase

SUP
akadēmijas meistarklase

Šis meistarklašu kurss būs noderīgs ikvienam, gan tiem, kuri ir gatavi spert pirmos, taču pārliecinošos soļus SUP dēļa virzienā, gan arī tiem, kuri jau kādu laiku ir airējuši. Meistarklase sastāv no 13h kursa.

Izvēlēties

SUP POLO spēle baseinā

SUP POLO
spēle baseinā
1h

Ir apnikusi rutīna? Vēlies jautrus mirkļus ar draugiem? SUP polo Tev tos noteikti sagādās, jo šī ir aktīvākā, jautrākā un azartiskākā spēle uz ūdens! Mēs iepazīstināsim Tevi arī ar SUP airēšanu. 

Izvēlēties

SUP adventures korporatīvā atpūta un ballītes

Korporatīvā atpūta un ballītes  

Ir pienācis laiks atpūtai ar kolēģiem? Varbūt apaļa dzimšanas diena, vārdadiena vai arī Tev ir cita izpratne par Ziemassvētku svinēšanu? Jebkurā no šiem gadījumiem vari izvēlēties mūsu piedāvājumu!


 .