Mēs, SUP ADVENTURES, parūpēsimies par to, lai tava otra puse, draugs, vai kolēģis novērtētu tavu dāvanu, jo mūsu prioritāte ir mūsu klientu labsajūta. Tev atliek vien izvēlēties dāvanu kartes apmēru. Nomināli mums ir gan standartizēti, gan arī, sazinoties ar mums, ir iespējams radīt ko ārpus piedāvātajiem nomināliem. 

SUP dāvanu karte 15 EUR

DĀVANU KARTE 15.00 EUR

Dāvanu karte, kura dos iespēju izmēģināt savus spēkus SUP airēšanā, apmeklēt SUP fitnesa treniņu vai vienkārši noīrēt SUP dēli laiskai atpūtai

Izvēlēties

SUP dāvanu karte 20 EUR

DĀVANU KARTE 20.00 EUR

Šīs dāvanu kartes saņēmējs varēs aplūkot Rīgu gan agrā Rīta stundā, gan vēlā vakarā, gan arī tumšā naktī. Viss pēc vēlmēm un aicinājuma.

Izvēlēties

SUP dāvanu karte 25 EUR

DĀVANU KARTE 25.00 EUR

Iespēju karnevāls! Šī ir caurlaide visu laiku populārākajiem SUP piedzīvojumiem - saullēktiem un saulrietiem purvā, kā arī baseinam vēlā vakarā.

Izvēlēties

Dāvanu karte 30 EUR

 DĀVANU KARTE 30.00 EUR

Šī dāvanu karte būs ideāli piemērota, lai  apskatītu Rīgas industriālo seju un satiktu savā ceļā kādu no lielajiem kravas kuģiem.

Izvēlēties

Dāvanu karte 40 EUR

 DĀVANU KARTE 40.00 EUR

Dubults piedzīvojums! Uzdāvini neaizmirstamu braucienu pa pilsētas kanālu kādam draugam un dod tam iespēju paņēmt līdzi arī Tevi. :)

Izvēlēties

Dāvanu karte 50 EUR

 DĀVANU KARTE 50.00 EUR

Apceļo skaistākās Latvijas vietas. Likteņdārzu un Kokneses pilsdrupas, straujās Gaujas senleju ar sārtajām un putnu alu izrobotajām alām.

Izvēlēties

Dāvanu karte 80 EUR

 DĀVANU KARTE 80.00 EUR

Pateicoties šai dāvanu kartei kopā ar draugiem vari veselu stundu spēlēt SUP POLO, noskaidrojot izveicīgākos un azartiskākos no jums. 

Izvēlēties

Dāvanu karte 100 EUR

DĀVANU KARTE 100.00 EUR

Šī dāvanu karte atļaus Tev doties kopā arģimeni uz purva saullēktu vai arī nedaudz tālākos ceļojumos, kā piemēram uz Stokholmu. Ahoi! Tiekamies Tur!

Izvēlēties

Dāvanu karte 500 EUR

 DĀVANU KARTE 500.00 EUR

Ļaujam Tev izvēlēties - doties neprātīgi daudz piedzīvojumos vai arī neprātīgi lielos piedzīvojumos! Varbūt vienkārši ar draugiem noīrēt SUP polo laukumu.

Izvēlēties

0

 .