Esi pelnījis atpūtu? Neliedz to sev! Mēs centīsimies to padarīt krāšņu un aizraujošu, kā arī rūpēsimies par to, lai Tev atliek vien baudīt.

SUP Siguldā, zelta rudenī

Līgatne - Sigulda

Dosimies no Līgatnes uz Siguldu, stāvus airējot mūsu daiļāko upi un priecājoties par rudens izkrāsoto Gaujas senleju. Finišēsim Siguldā, kura ir viena no pasaules TOP rudens vietām.

Izvēlēties

SUP Cēsis - Līgatne

CĒSIS - LĪGATNE

Latvijas skaistākā un cilvēku iemīļotākā upe, šoreiz no stāvus pozīcijas. Izbraucam neskaitāmos līkumus izložņājam stāvkrastus un atsegumu alas.

Izvēlēties

RUMMU KARJERS

Rummu karjers, Igaunijā, ir viena no fantastiskākajām ūdens tilpnēm Eiropā, ar savu stāstu, šarmu un apbrīnojami dzidru ūdeni.

Izvēlēties

SUP Irbe

IRBE | ANCE

Izraušanās no ikdienas 2 dienu garumā, atklājot Irbes noslēpumus, dodoties pārbraucienā ar leģendāro DEFENDER caur mežiem, baudot...

Izvēlēties

SUP koknese

KOKNESE

Latvijā ir ne mazums vietu, kuras bagātas ar vēstures liecībām, taču Koknese to vidū īpaši izceļas. Koknese, ar krāšņajiem likteņupes krastiem un Pērses.

Izvēlēties

SUP piedzīvojums kuģu remontdarbnīcās

INDUSTRIĀLAIS

Gribi ieraudzīt Rīgas industriālo seju? Tikties aci pret aci ar kādu no lielajiem kravas kuģiem Mīlgrāvī? Un uz sejas sajust Sarkandaugavas vēja elpu?

Izvēlēties

0

 .